MANAGER F1!

Manager F1 w postaci ligi.

#1 2013-10-30 18:24:47

Polish_Vodka

Administrator

Opis Gry

Witajcie w nowym managerze F1 PBF. Moja gra będzie symulowana w programie Generally. Manager ten będzie różnił się od innych, gdyż nie będzie to kolejny nudny naśladowca F1. W moim PBF-ie zamierzam postawić na inne rozwiązanie, a mianowicie utworzenia kilku lig. Każdy gracz będzie mógł stworzyć własny team z własną nazwą. Manager będzie miał do dyspozycji 25 mln oraz 3 wolne miejsca dla kierowców (kierowcy będą prawdziwi, jednak nie tylko z F1, ale również z innych serii np. WRC, NASCAR, WTTC). Osoba tworząca team będzie miała również możliwość wyboru silnika jakim będzie dysponował zespół. W grze będą odbywać się również turnieje towarzyskie oraz Puchar F1.

Liga:
O co chodzi z tym podziałem ligowym? Chodzi głównie o urozmaicenie rozgrywki. Chyba każdemu już się znudziły zwykłe managery F1 W wyścigach ligowy będzie można wystawić tylko 2 kierowców. W lidze każdy przejazd będzie oddzielny (Time Trial). Podział ligi będzie następujący (na razie zakładam, że nie będzie tłumów, ale podzieliłem już sobie):
1 Liga - 6 zespołów (spadek 2)
2 Liga - 8 zespołów (awans 2, spadek 3)
3 Liga - 3 grupy po 4 zespoły (awans po 1 zespole z każdej grupy)

Puchar:
Tutaj już będzie ciekawiej. Manager może wystawić już 3 swoich kierowców. W jednym wyścigu będzie rywalizowało 5 lub 6 kierowców. Najlepsi awansują dalej (ile tych kierowców będzie to zależy od fazy turnieju oraz ilości kierowców w wyścigu, ale najczęściej to będzie 2 lub 3).
Będzie również puchar drużynowy, w którym suma punktów w wyścigu zawodników drużyny będzie dawała awans. Ten puchar jest dopiero planowany, na samym początku będzie tylko indywidualny.

Planuje również różne testy przedsezonowe oraz turnieje towarzyskie.

W grze będzie również Łowca Talentów. Jeżeli zespół będzie miał wakat w drużynie, zamiast zatrudniać nowego kierowcę, może wysłać Łowcę Talentów na poszukiwanie nowego. Koszt to 5 mln. Manager będzie miał możliwość wyboru kraju w jakim ma szukać. Na rynku będą się również pojawiać kierowcy, niezwiązani z żadnym teamem.

W managerze nie będzie sponsorów. Będą tylko bonifikaty za zajęte miejsca na koniec sezonu oraz za puchar. Dodatkowo można zdobyć pieniądze prowadząc gazetkę oraz będąc aktywny w konferencjach prasowych.

W razie pytań, piszcie. Ciężko mi tak opisywać wszystko

Offline

 
TOP50 Gry Gry w przeglądarce

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elmir.pun.pl www.magiczny-pies.pun.pl www.le-parkour.pun.pl www.forumofmaster.pun.pl www.gothicmmo.pun.pl